Saugumo įvykių valdymo ir stebejimo sprendimai - SIEM

Raskite savo silpnybes. Pagerinkite savo organizacijos kibernetinio saugumo bukle. Žymiai sumažinkite tikimybę patirti patirti IT infrastrukturos incidentus, duomenu nutekejima ar ju vagyste.

Isilauzimu testavimas – šių testų paskirtis yra pažvelgti į jusu organizacijos IT sistemas vadinamųjų „hakerių“ akimis.
Juos atlikus galima gauti techninių įžvalgų, kur gali būti pavojingiausios saugumo spragos jusu sistemose.

Atlikdami įsilaužimų testavimą (angl. penetration testing), įvertinsime bendrą Jūsų organizacijos saugumo lygį, informuosime apie pažeidžiamumus ir pateiksime rekomendacijas saugumo gerinimui.

Isilauzimo testavimas jums pades:
– Atskleisti jusu sistemu siplnasias vietas
– Parodyti tikrasias gresmes
– Isbandyti savo apsisaugojimo mechanizmus
– Uztiktinti pasiruosima atsiradus nenumatytiems veiklos trikdziams sukeltoms piktavaliu. – Palaikyti auksta imones bei jos klientu pasitikejimo lygi garantuojant gera ju informacijos ir duomenu apsaugą.

Prieš testavimą aptarsime su Jumis jo apimtį, nustatysime leistino elgesio taisykles ir testavimo planą.

Įsilaužimų testavimą atliksime keliais etapais: surinksime informaciją apie testuojamą objektą viešoje erdvėje, vėliau identifikuosime atakuojamus objektus, naudojamas objektų apsaugos priemones ir pažeidžiamumus. Esant poreikiui, po pažeidžiamumų nustatymo, galime atakas paruošti ir ištestuoti mūsų laboratorijoje. Po testų galime atlikti suderintus su Jumis konkrečius įsilaužimo veiksmus. Numatysime ir padėsime išvengti paslaugų sutrikimo rizikos dėl vykdomų įsilaužimų.
Scroll to Top