Apie mus

Apie mus

Šiuolaikiniame pasaulyje viskas keičiasi labai greitai, o dar greičiau keičiasi Informacinių Technologijų sritis ir su ja kylantys nauji iššūkiai. Mūsų entuziastingumas ir noras padėti įmonėms susitvarkyti su kasdien atsirandančiais iššūkiais ir naujomis, viena už kitą didesnėmis saugumo grėsmemis mus paskatino susibūrti i E-Saugumo kolektyvą su bendru tikslu.

Esame jaunas, energingas, profesionalus, didelių ambicijų turintis ir sparčiai augantis kolektyvas, visuomet pasiruošęs suteikti aukščiausio lygio konsultacijas ir kibernetinio saugumo paslaugas, suteikiant jums maksimalią naudą!

Jūsų poreikiai – svarbiausias mūsų rūpestis. Mes siekiame patikimų,abipusiškai naudingų ir ilgalaikių santykių su klientais bei partneriais. Esame lojalūs kiekvienam, net ir smulkiausiam klientui.

Kibernetinio saugumo mokymai

Šiandieninėje visuomenėje ir gyvenime susiduriame su naujais iššūkiais – tai informacijos gausa ir perteklius, o norint tinkamai šį srautą suvaldyti, taip pat reikia turėti adekvačių žinių ir pasiruošimo.

Žmogus palyginus su IT sistemomis, dėl žmogiškojo faktoriaus klaidos galimybės dažnai tampa silpniausia grandimi.

Todėl mūsų įmonės kibernetinio saugumo profesionalai siūlo kibernetinio saugumo mokymus visų sričių įmonėms siekiant striprinti darbuotojų žinias ir ugdyti kibernetinio saugumo kompetencijas. Jūsų įmonė stipri tiek, kiek silpniausia jos grandis – darbuotojai.

Konsultacijos ir technologijos

Šiuolaikiniame IT pasaulyje yra begalė IT ir kibernetinio saugumo sprendimų ir sunkiausia užduotis tampa atsirinkti teisingus sprendimus, pagal savo įmonės poreikius ir specifiką bei jos IT infrastruktūrą.

Mūsų komanda yra pasiruošusi jus konsultuoti visais technologijų ir su jų saugumu susijusiais klausimais, padėti pasirinkti teisingus saugumo sprendimus ir padėti juos įsidiegti.
Copyright © 2021 e-saugumas.lt
Scroll to Top